Полезна информация за семействата от Украйна

Полезна информация за семействата от Украйна

Українською нижче. ⬇ На русском языкe внизу.⬇ English below. ⬇ 

Конфликтът между Украйна и Русия ескалира и вече повече от седмица на територията на Украйна се водят военни действия, които застрашават живота на хиляди хора. Хуманитарната криза се разраства и нуждата от подкрепа за бягащите от ужаса на войната е все по-належаща. 

Ние, от Фондация “Нашите недоносени деца”, сме солидарни и искаме да съдействаме и помогнем на хората, които пристигат в България и търсят закрила. 

Потърсихме информация за безплатни здравни и социални услуги, както и за инстутуции, групи от хора, които предоставят помощ и подкрепа на хората, пристигащи от Украйна. 

Ще обновяваме информацията постоянно.

Социални мрежи

Официални платформи на държавни институции и организации

Правна помощ

Сайтове на доброволчески организации

Болнични заведения

Предложения за работа

Ако не сте бежанец, а просто искате да подкрепите по някакъв начин, можете да го направите тук.


Українська версія

Конфлікт між Росією та Україною загострився, і вже більше тижня в Україні тривають бойові дії, які загрожують життю тисяч людей. Гуманітарна криза наростає, а потреба в підтримці тих, хто тікає від жахів війни, зростає.

Ми, Фонд «Наші недоношені діти», солідарні і хочемо допомогти людям, які прибувають до Болгарії і шукають захисту.

Ми шукаємо інформацію про безкоштовні медичні та соціальні послуги, а також установи, групи людей, які надають допомогу та підтримку людям, які прибувають з України.

Ми постійно оновлюємо інформацію.

Соціальні мережі

Група у Facebook «Допомога українським біженцям у Болгарії». Тут ви можете знайти інформацію про проживання, транспорт, ресурси тощо.

Чат для спілкування волонтерів у Telegram. Тут ви можете пропонувати чи шукати безкоштовне житло або координати людей з транспортом і, відповідно, тих, хто прибуває з України, щоб їх направити відповідно до потреб.

Евакуаційно-транспортний чат у Telegram.

Група у Facebook “Допомога болгарам в Україні”. Тут ви можете знайти інформацію про проживання, транспорт, ресурси тощо.

Група у Facebook для прибулих з Молдови. Ви можете знайти інформацію про транспорт та проживання.

Група у Facebook Посольства України в Болгарії. Є телефони кризового штабу та колл-центру, організованого посольством.

Група у Facebook для допомоги українським біженцям у Болгарії – ви можете знайти інформацію про пожертвування та пошук одягу, пропозицію та пошук транспорту та притулку.

Сторінка у Facebook «Центр бессарабських болгар у Болгарії». Ви можете знайти адреси для розміщення людей у ​​різних місцях Болгарії та організованого перевезення з кордонів України.

Офіційні платформи державних установ та організацій

Єдиний інформаційний канал Ради міністрів «Болгарія для України». Ви можете знайти інформацію про вхід з України до Болгарії. Сайт має зв’язок із Ситуаційним центром Управління МВС. Усі поточні новини публікуються.

Веб-сайт Міністерства юстиції. Ви можете знайти інформацію про безоплатну правову допомогу для громадян України, які шукають захисту, та для громадян Болгарії, які прибули з України. Вказано адреси регіональних консультацій.

Веб-сайт Болгарського Гельсінського комітету. Ви можете знайти інформацію щодо забезпечення правового захисту, моніторингу та адвокатської діяльності прибувшим з України. Є інформація українською.

Тут можна знайти інформацію про людей з України, які шукають притулку. Посилання – це посилання на платформу Болгарського Гельсінського комітету, короткий виклад найважливішої інформації про прибуття до Болгарії. Інформація надається українською, російською та болгарською мовами.

 Веб-сайт Державного агентства у справах біженців. Ось інформація для громадян України про надання міжнародного захисту.

Це програма Агентства зайнятості з працевлаштування та навчання біженців.

Юридична допомога

Веб-сайт Центру правової допомоги та захисту біженців, які шукають притулку в Болгарії «Голос у Болгарії».

Тут ви знайдете детальну інформацію з усіх правових питань для біженців, у тому числі українською.

Сайти волонтерських організацій

Україномовна платформа для всіх біженців, які потребують транспорту та житла. Платформа тісно співпрацює з Посольством України в Болгарії. Також є рахунок для пожертв.

Сайт створений волонтерами в Україні, через який біженці можуть шукати житло в Болгарії. Болгари, які мають вільну кімнату, поверх, квартиру, можуть вказати кількість людей, яким можуть надати житло та свій контактний номер.

Болгарська платформа волонтерів з інформацією про евакуацію, пошук необхідних ресурсів та розміщення.

Платформа з оголошеннями з усієї країни про проживання, транспорт та необхідні ресурси.

Лікарні

II САГБАЛ «Шейново», Софія. У лікарні надаються безкоштовні консультації для вагітних та жінок, які потребують гінекологічної допомоги.

1-а загальна лікарня, Софія. У лікарні надаються безкоштовні консультації для вагітних та жінок, які потребують гінекологічної допомоги. Також пропонується робота для кваліфікованого медичного персоналу. На даний момент є відкриті вакансії для акушерок.

Лікарня Лозенець. Лікарня надає безкоштовні консультації для українців, які прибувають.

УМХАТ «Свята Анна». Лікарня надає безкоштовні консультації для українців, які прибувають.

Дитяча лікарня імені Івана Мітева, Софія. Лікарня забезпечує безкоштовний прийом та лікування дітей.

Клініка «Медикус Альфа» в м. Пловдив. Клініка надає безкоштовну та безстрокову медичну допомогу біженцям з України.

УМБАЛ Бургас. Лікарня надає безкоштовну медичну допомогу біженцям з України.

МБАЛ «Доктор Стамен Ілієв» – Монтана. Лікарня надає безкоштовну медичну допомогу біженцям.

Університетська спеціалізована лікарня активного лікування в онкології – Софія. Лікарня пропонує безкоштовну діагностику та лікування біженців з України.

Болгарська діабетична асоціація. Асоціація пропонує  інсулін, глюкометри, тест-смужки для людей з першим або другим типом цукрового діабету – дітям, дорослим, вагітним з гестаційним діабетом. Сторінка асоціації у Facebook.

Пропозиції роботи

Компанія віртуальної та доповненої реальності пропонує роботу для 3D-художників, технічних художників, художників-текстуристів, розробників, ігрових дизайнерів з України та допомогти їм оселитися в Болгарії.

Це платформа Бюро зайнятості. Тут ви можете знайти інформацію про юридичну процедуру прийняття на роботу людей з документами болгарського походження.

Платформа Бюро зайнятості. Тут можна ознайомитися з інформацією про порядок оформлення сезонної зайнятості до 90 днів громадян України.

Платформа Бюро зайнятості. Тут ви знайдете інформацію про юридичну процедуру працевлаштування громадян України, які звернулися за міжнародним захистом, але на даний момент ще очікують затверждення свого статусу.

Якщо ви не біженець, а просто хочете якось підтримати, ви можете зробити це тут:

Надзвичайний фонд Болгарського жіночого фонду для підтримки жінок і дітей, які постраждали від війни. Тут ви знайдете перелічені банківські рахунки, на які можна пожертвувати кошти.

Благодійна кампанія Асоціації українських організацій Болгарії.


Русская версия

Конфликт России и Украины обострился и уже более недели в Украине идут боевые действия, угрожающие жизни тысяч людей. 

Гуманитарный кризис разрастается и мы должны помочь тем, кто спасается бегством от ужасов войны.

Мы из неправительственной организации  “Наши недоношенные дети” солидарны и хотим помогать людям, которые прибывают в Болгарию и ищут защиты. 

Мы собрали информацию о бесплатных медицинских и социальных услугах, а также об учреждениях, группах людей, которые оказывают помощь и поддержку людям, прибывающим из Украины. 

Будем постоянно обновлять информацию. 

Социальные сети

Официальные ресурсы государственных учреждений и организаций

Юридическая помощь

Добровольческие организации

Больницы

Предложения о работе

Если вы не беженец, а просто хотите как-то поддержать людей, вы можете сделать это здесь.


English version

The conflict between Ukraine and Russia has escalated and for more than a week now, hostilities have been taking place on the territory of Ukraine, threatening the lives of thousands of people. The humanitarian crisis is growing and the need for support for those fleeing the horror of war is growing

We, from the Our Premature Children Foundation, are in solidarity with the people who are experiencing this tragedy and we would like to help and support all those who come to Bulgaria and seek protection.

We sought information on free health and social services, as well as institutions and informal groups who provide help and support to people arriving from Ukraine.

We will update the information constantly.

Social Media

Official platforms of state institutions and organizations in Bulgaria

Legal aid

Websites of volunteer organizations

Hospitals

Job offers

If you are not a refugee but just want to provide support in some way, you can do so here: